GEDIMINO LEGIONAS

Gedimino Legionas yra savanorius vienijanti asociacija, kurios pagrindinis tikslas yra suteikti pagalbą aplinkai sudėtingose ar įprastai nenumatytose situacijose.
Mūsų misija yra ugdyti savanorius, kurie geba susitelkti ekstremaliu metu, naudojant įvairiausias technologijas – kibernetiką, daiktų internetą, dronus, duomenis ir pan.
Tačiau ekstremaliose situacijose reikia ne tik technologijų žinovų, todėl Gedimino Legiono veikloje kviečiami dalyvauti visi norintys: kinų ar anglų kalbų studentai, statybos inžinerijos profesionalai, gėlių mylėtojai, šunų šeimininkai, vairuotojai, vadovai ir visi, kurie jaučia pašaukimą padėti, kai to labiausiai reikia.
Gedimino Legionas susikūrė 2019 m liepos mėn. kaip IT komanda, besispecializuojanti phishingo, socialinės inžinerijos ir kibernetikos srityje. Savanoriais tapo 40 Vilniaus miesto gyventojų, kurie padėjo suvaldyti Vilniaus atsparumo testo metu sukeltas įvairiapusiškas atakas (plačiau apie Miesto atsparumo testą). Vilnių užklupus viruso krizei, susitelkė daugiau nei 4000 savanorių, kurie dėjo visas įmanomas pastangas kovojant su COVID19 (2020m.). Savanoriai rūpinosi kaukių ir kitų medicininės įrangos surinkimu, bandymu padėti prisijungti mokytojams ir mokiniams prie nuotolinio mokymosi, registravo senolius, kuriems reikėjo maisto ir vaistų, vežė medikus, maisto medikams, veža ligonius, kartu su pareigūnais naudojant dronus tikrino izoliacijos vietas bei garsiniu pranešimu ragino likti namuose per Velykas. Be Gedimino Legiono Vilnius šiandien atrodytų kitoks..ačiū Savanoriams.
Dabar Gedimino Legiono veikla apima ne tik Vilniaus, bet ir visos Lietuvos teritoriją.
TAPK SAVANORIU - UŽPILDYK REGISTRACIJOS FORMĄ                ...
COVID-19 krizė palietė mus visus, todėl Gedimino legionas kaip įmanydami siekė padėti miestui -...
Gedimino legionas nuskambėjo užsienio žiasklaidoje apie vilniečių solidarumą ir kūrybiškumą pandemijos akivaizdoje. Lietuvos sostinė...
Gedimino legionas praėjus lygiai metams po pirmojo susitelkimo per Hibridinį miesto atsparumo testą, 2020...
gedimino legionas
  Apie savanorystės iniciatyvą: "Gedimino legionas" iniciatyvos tikslas - skatinti moksleivius domėtis kas dedasi...
2019 m. liepos 14 d. buvo surengtos plataus mąsto "Gedimino legionas esi Tu" hibridinio...
Vilniaus miesto savivaldybė pasitelkė dronus pirmojo karantino tvarkos mieste palaikymui ir gyventojų informavimui. Prie...

TAPK SAVANORIU - LEGIONIERIUMI